by Sakal Ekimi Ankara / 20.01.2014 / Saç Ekimi

Sakal, erkeklerin görünümünü doğrudan etkileyen faktörlerdendir. Moda ile birlikte sakal şekilleri ve modelleri çeşitlilik göstererek her zaman varlığını sürdürmektedir. Hal böyleyken, sakal ile ilgili problem yaşayanlarda, kendine güvensizlik,mutsuzlukpsikolojik olarak rahatsızlık hisleri başgöstermektedir.

Sakalsız bir cilt sahibi olmak, özellikle psikolojik olarak erkekleri çok fazla boyutlarda rahatsız etmektedir. Farklı yöntemler ile sakal çıkarma gayretleri yerine, artık sakal ekimi ile birlikte bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Sakal ekimi, saç ekimi ile aynı şekilde yapılabilen bir tedavidir. Sakal eksiği olan bölgeye verici bölgeden alınan kıl kökleri nakil edilerek, sakal çıkmasına ortam sağlanmaktadır. Sakal ekiminden sonra, son derece doğal bir sakal görünümüne kavuşabilirsiniz. Ekim görünümünden çok uzak bir duruma gelebilmektedir.

Sakalların çıkış yönü, açılı bir ekim yapılacağından, çok doğru olarak meydana gelmektedir. Yüzünüzün durumuna göre bir sakal ekimi, sizin için her şeyin çok daha güzel olması için gerekli bir işlemdir. Bu sebeple, Türkiye'de sakal ekimi yaptıracağınız merkezi çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

Direkt göze görünür bir bölgeye ekim yapılacağından, görünümüzü uzman doktorlara güvenerek değiştirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sakal ekimiyle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda, bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

Sakal Ekimi Ankara, Ankara, Sakal, Ekimi, Fiyatları, Sakal Ekimi, Ekim