by Saç Ekimi Ankara / 20.01.2014 / Saç Ekimi

Saç ekimi fiyatları ile ilgili birçok yanıltıcı ve yanlış bilgi bulunmaktadır. Fiyat konusunda tam ve doğru bilgiye internet üzerinden ulaşmak için, çeşitli forumları ziyaret etmek ve daha önce ekim yaptıran kişiler ile görüşmek son derece mantıklı ve doğru bir seçim olacaktır. Zira saç ekimi konusunda, birçok yanlış kişiye danışan insan bulunmaktadır. Bu kişiler saç ekiminden korktukları gibi, yanlış tercihler ile son derece mutsuz olabilecekleri sonuçlara ulaşabilmektedir.

Saç Ekimi Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Saç ekimi fiyatları standart yöntemler ile hesaplanır. Saçma sapan hesaplama yöntemleri ile sizi aldatmaya çalışan kişilerden uzak durmanız için ufak bilgileri okumanızı tavsiye ediyoruz.

Saç ekimi fiyatı hesaplanırken, köklerin alınacağı bölge, ekim yapılacak alan ve kullanılacak saç kökü miktarı birinci aşamada önem arzetmektedir.

Saç ekimi fiyatına ek olarak, konaklama yeri, geliş gidiş masrafları da eklenebilmektedir.

Ayrıca kullanmak zorunda olacağınız ilaçlar da saç ekimi maliyetine eklenebilir.

Ekim yapılacak alanın genişliği, kullanılacak saç kökü (gref) sayısını artırabilir ya da azaltabilir. Bu durumda saç ekimi ücretleri farklılık gösterecektir.

Verici bölgenin saç yoğunluğu da oradan çıkarılabilecek saç kökü sayısını etkileyeceği için, saç ekimi fiyatını yine yükseltip ya da düşürebilecek etkenlerdendir.

Kullanılacak ilaçların fiyatları standart olmakla birlikte, herhangi bir eczaneden temin edileceğinden, bu fiyatlara ekim yapılacak yerin müdahale gibi bir şansı bulunmamaktadır. Tabi bu ilaçları da size ekim sırasında satmaya çalışarak, fazladan fiyat söyleyen yerler olur ya da olmaz, bu konular tamamen sizin insiyatifinize kalmıştır.

FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Fiyatları Farklı mıdır?

Evet. Fue saç ekimi ve dhi saç ekimi fiyatları arasında fark vardır. Çünkü yapılan işlemde emek faktörü yatmaktadır. Fue saç ekiminde alınan kökler özel iğneler yardımı ile yerleştirilirken, dhi saç ekiminde, her kök tek tek ekim kalemine yerleştirilerek, yine kökler tek tek kalem yardımı ile yerleştirildiğinden, hem ekim hem de seans süresi uzamaktadır.

Bu sebep ile fue saç ekimi fiyatı ve dhi saç ekimi fiyatının farklılık gösterdiğini söyleyebiliriz.

Sonuç olarak, dhi saç ekimi fiyatı, fue saç ekimi fiyatına göre daha pahalı olabilmektedir.

Saç ekimi fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Saç Ekimi Fiyatları Ankara, Ankara, Saç, Fiyat, Fiyatları, Saç Ekimi, Ekim