by Saç Ekimi Ankara / 20.01.2014 / Saç Ekimi

Saç dökülmesi, cinsiyet ayırt etmeksizin herkeste görülebilir bir durumdur. Önemli olan, saç dökülmesinin hangi türolduğunun iyi tespit edilmesidir. Sonuçta kadınlar ve erkeklerde aynı şekilde görülebilen saç dökülmeleri olduğu gibi, farklı türlerde saç dökülmeleri de görülmektedir.

En iyi tedavi ve sonuca ulaşabilmek için, saç dökülmesi türünüzü iyi tespit etmeniz gerekemektedir.

Erkeklerde saç dökülmesi genel olarak, mevsimselgenetiksaçkıran şeklinde görülmektedir. Mevsimsel ya da saçkıran ile ilgili oluşan saç dökülmelerinde tedavi her zaman mümkün olabilmektedir.

Erkek tipi olan genetik saç dökülmelerinde ise dökülmeyi bir süre durdurmageciktirme ya da kalan saçları kurtarma gibi durumlar sözkonusu olabilir. En çok görülen saç dökülmesi türü erkek tipi saç dökülmesidir. Genetik olarak meydana gelen bu dökülmede aileden gelen bir gen transferi sonucu, saç dökülmelerinin önüne geçilemeyecek duruma gelinebiliyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte, PRP Tedavisi ile birkaç seans sonrasında, saçlarınızın daha güçlü kalması ve dökülmenindurdurulmasını izlemek mümkündür. En etkili çözüm yolu olarak PRP tedavisi görünmektedir. Eğer PRP tedavisi ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, lütfen ilgili başlığa tıklayınız.

Saç dökülmesi son aşamaya kadar geldiğinde, yani saçsız alan çoğaldığında, son çözüm olarak saç ekimi yapılması gerekmektedir. Zira ölen saç köklerini henüz canlandırabilecek bir tedavi türü bulunabilmiş değildir. Saçlarınız ancak yerine tekrar koyulduğunda çıkmaya başlayacaktır. Saç ekimi ile ilgili detaylı bilgi almak için, Saç ekimi başlıklarına göz gezdirmeniz yeterli olacaktır.

Saç ekimiyle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda, bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

Saç Dökülmesi Tedavisi Ankara, Ankara, PRP Tedavisi, Ekimi, Fiyatları, PRP, Ekim